MĚŘENÍ PRŮTOKU

Firma ENERGOSERVICE s.r.o. je vybavena kalibrátory, komunikační a měřící technikou, zdroji unifikovaných signálů a veškerým montážním nářadím nutným k montážizařízení MaR a elektro a jeho uvedení do provozu. Provádíme montáž impulsního potrubí,včetně svarů v ochranné atmosféře zařízením ESAB,FRONIUS.

Naši pracovníci mají též dlouholeté zkušenosti s instalací počítačových sítí a vláknové techniky pro přenos dat a informací používaných ve sdělovacích a informačních technologiích.

Rovněž provádíme poradenskou, konsultační a projektovou činnost oboru elektro, měřící a regulační, informační techniky a zařízení ASŘTP energetických a teplárenských provozů, seřizování a kalibraci měřící techniky.

V oblasti stanovených měřidel používaných pro fakturační účely provádíme komplexní dodávky a služby. Dopravu zajišťujeme vlastními vozy FORD – TRANSIT.

Firma dále rozvíjí svoji obchodní činnost. Aktuálně jsme Vám schopni nabídnout široký sortiment dodávaného zboží od různých dodavatelů. Zajišťujeme poradenskou činnost v oblasti návrhů speciálních aplikací, projektů a specifických zařízení. Přiložený seznam dodávaných výrobců není kompletní, jelikož jsme schopni nabídnout i jiné speciální přístroje na různé aplikace.

Aktuality

Nosný program

Politika společnosti

Firma ENERGOSERVICE s.r.o. uplatňuje následující firemní politiku: více info

Fotogalerie